KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989330

nr 1298 9330

A. Dahl, skogsmotiv. Signerad, 1920. Olja på duk, 63x89cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:51:23

Peter Dahl (f. 1934)
Oscar Dahl (1902-1966)